redpack
0

سبد خرید شما خالی است

ورود و عضویت

عینک دو دید هوشمند Touch Focus

ریحانه راتقی
25 آذر 1397
عینک دو حالته TouchFocus
Rate this post
عینک دو دید هوشمند Touch Focus یک راه حل برای افراد مبتلا به پیر چشمی است تا دیگر نیازی به تعویض عینک برای مطالعه و دید روزانه نداشته باشند.
در نگاه اول به Touch Focus به نظر می رسید یک عینک ساده و شیک است اما در قلب آن یک مدار الکتریکی پنهان است. با لمس سنسور نصب شده روی دسته ی آن لنزهای کریستال مایع فعال می شوند.

عینک دو حالته TouchFocus
عملکرد

عینک دو حالته هوشمند Touch Focus در طیف گسترده ای از شکل های فریم و الگوها ایجاد شده است و به طور خاص کاملا با سلیقه افراد بالای ۴۰ سال که شروع سن پیر چشمی است، سازگار است. این محصول با یک باتری قابل شارژ است.Touch Focus ایده عینک های انعطاف پذیر الکترونیکی را احیا کرده است. قبلا در مورد چشم انداز عینک های انعطاف پذیر الکترونیکی صحبت شد که ادعا می شد می توانند با یک دکمه بین حالت دید روزمره و دید مطالعه تغییر وضعیت دهند اما هیچ محصولی از آنها به طور گسترده به بازار ارائه نشد. بنابراین طراحی Touch Focus توسط یک شرکت ژاپنی احتمالا اولین مدل مفهومی ازین محصول همراه با قابلیت اجراست.

عینک دو حالته TouchFocus

پیشینه

در سال ۲۰۱۱ PixelOptics از کریستال مایع برای تولید شیشه هایی استفاده کرد که بتواند تنظیمات کانونی آنها را تغییر دهد سپس می خواست از آنها برای تولید یک نمونه عینک دو دید که با لمسی کوتاه سازگار می شود، استفاده کند. اما PixelOptics این کار را انجام نداد و با وجود نیروی کاری که به شدت به محصول خود اعتقاد داشتند، محموله های اولیه دارای طیف وسیعی از مشکلات بودند و این شرکت در سال ۲۰۱۳ از تولید این شیشه ها دست کشید.

عینک های دو دید هوشمند Touch Focus توسط یک شرکت ژاپنی طراحی شده اند تا با لمس یک دکمه تصویر واضحی را برایتان ایجاد کنند. آنها از یک سیستم کریستال مایع مشابه به PixelOptics استفاده می کنند و با ۲۰ فریم مختلف برای شروع ارائه می شوند. عینک دو حالته Touch Focus یک راه حل برای افراد مبتلا به پیر چشمی است تا دیگر نیازی به تعویض عینک برای مطالعه و دید روزانه نداشته باشند.

منبع: newatlas.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

چسب همه کاره انعطاف پذیر Sugru

چسب همه کاره انعطاف پذیر Sugru

[rp_heading size="20" margin="30"]چسب همه کاره انعطاف پذیر Sugru نرم و قابل انعطاف مانند خمیر بازی در دستتان ...
ریحانه راتقی
22 آبان 1397

محافظ حریم خصوصی privacy glasss

[rp_heading size="20" margin="30"]اطلاعات کاربری ورود شما، اطلاعات مربوط به حقوق و دیگر اطلاعات حساس در مورد شما ...
ریحانه راتقی
21 آبان 1397

دوچرخه تردمیل الکتریکی لاپیفیت، یک راه کاملا جدید برای حرکت

شرکت هلندی لاپیفیت برای اولین بار در پایتخت دوچرخه سواری جهان، دوچرخه تردمیل الکتریکی طراحی و ساخته ...
فرزانه اکبری
17 مرداد 1397