Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / فناوری / Glass محافظ حریم خصوصی Privacy

Glass محافظ حریم خصوصی Privacy

اطلاعات کاربری ورود شما، اطلاعات مربوط به حقوق و دیگر اطلاعات حساس در مورد شما با استفاده از Glass محافظ حریم خصوصی Privacy در مقابل دیگران حفظ می شود.

این محصول از هک های بصری جلوگیری می کند و محیط امنی را برای موبایل و رایانه شما خصوصا در شرکت و مکان های عمومی مثل مترو فراهم می کند.
با استفاده از Glass محافظ حریم خصوصی Privacy بر روی صفحه مانیتور گوشی و لپ تاپ، شما دیگر لازم نیست نگران لو رفتن اطلاعاتتان در مکان های عمومی باشید. این محافظ صفحه نمایش یک فیلتر حریم شخصی است و به نحوی ساخته شده است که افرادی که از کنار و با زاویه زیاد، به آن نگاه می کنند، فقط یک صفحه سیاه می بینند و دیگر هیچ!

لازم به ذکر است استفاده از Glass محافظ حریم خصوصی Privacy هیچ اختلالی در حساسیت لمس گوشی همراهتان ایجاد نخواهد کرد.

Glass محافظ حریم خصوصی Privacy چگونه کار می کند؟

این گلس بر روی صفحه نمایش گوشی یا لپ تاپ شما قرار می گیرد و با نگاه از روبرو همه محتویات صفحه شفاف و عادی دیده می شونداما با گرفتن کمی زاویه و نگاه از کنار، فقط یک صفحه مشکی یا طلایی (بسته به نوع گلس) دیده می شود. این وسیله به شما این امکان را می دهد که از نرم افزارهای خود در هنگام نزدیک بودن به دیگران هم به راحتی استفاده کنید.
فیلترهای حریم خصوصی صفحه نمایش، یک راه آسان برای نگه داشتن چشم های غریبه از دیدن آنچه در مانیتور لپ تاپ یا نمایشگر تلفن همراه نمایش داده می شود، هستند.

اگر تا بحال پرده های عمودی در منزل خود داشته اید می دانید که باید آنها را در زاویه مشخصی تنظیم کرد تا بیرون دیده شود. همین امر در Glass محافظ حریم خصوصی Privacy هم استفاده شده است اما در مقیاس بسیار کوچکتر.
Glass محافظ حریم خصوصی Privacy دارای یک فیلتر است که اجازه می دهد نور به طور مستقیم، و نه از اطراف، از آن عبور کند. این کار شما را که به طور مستقیم به صفحه نگاه می کنید قادر می سازد تا محتویات آن را ببینید اما نمایشگر شما عملا برای اطرافیانتان که از کنار به آن نگاه می کنند، نامرئی خواهد بود.

Glass محافظ حریم خصوصی Privacy بطور موثری از صفحه نمایش در مقابل دیدهای جانبی فراتر از زاویه ۶۰ درجه جلوگیری می کند ولی در عین حال به شما یک تجربه عالی مشاهده صفحه نمایش را ارائه می دهد. این وسیله به دلیل نصب و حذف آسان محبوبیت خاصی پیدا کرده و طوری طراحی شده است که به صورت یکپارچه با دستگاه به نظر می رسد.

منبع: panzerglass.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

چسب فوری شیشه DIY

چسب فوری شیشه DIY برای تعمیر شیشه جلو اتومبیل و سایر شیشه ها است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.