Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / ربات ECOVACS WINBOT می تواند شیشه های منزل و محل کارتان را بدون نیاز به دست پاک کند.
شیشه پاک کن مغناطیسی

ربات ECOVACS WINBOT می تواند شیشه های منزل و محل کارتان را بدون نیاز به دست پاک کند.

چرا تمیز کردن شیشه ها مهم است؟ شیشه ها بنظر شما تمیز و صاف می آیند اما اگر این شیشه ها را با میکروسکوپ تحت بررسی قرار دهیم متوجه می شویم که دارای منافذ آلوده زیادی است. شیشه دارای شیارهای زیادی می باشد که این شیارها می توانند هر نوع آلودگی و مواد پراکنده در هوا را به خود جذب کنند و به مرور زمان اگر تمیز نشود بعد از مدتی حالت ابری و غیر شفاف به خود می گیرند و نیازمند جایگزینی می شود که این کار هم هزینه زیادی در بر دارد.

راه حل سنتی

دهها سال پیش، راه حل پاک کردن شیشه پنجره ها این بود که افراد باید یک سطل آب و یک پارچه و یا روزنامه و یک کاردک بدست می گرفتند و برای پاک کردن شیشه پنجره هایی که در ارتفاع بودند مجبور بودند از یک نردبان استفاده کنند که این کار خطرناکی به حساب می آید و حتی بعضی از پنجره ها امکان دسترسی به آن ها وجود نداشت. البته یک گزینه وجود داشت و آن هم این بود که از افرادی که شغلشان شیشه پاک کردن پنجره های دارای ارتفاع بود کمک بگیرند که این هم بسیار پر هزینه به حساب می آید.

و اکنون WinBot به کمک ما آمده است

به لطف تکنولوژی های روز دنیا دیگر نیاز نیست که خودتان رو به زحمت بیندازید و شیشه ها را با دست پاک کنید. Ecovacs WinBot به شما کمک می کند که از راه دور شیشه ها را پاک کنید. این ربات نسبتا کوچک، بر روی شیشه مورد نظر می چسبد و بطور خودکار و با لمس دکمه استارت شروع بکار می کند. این دستگاه می تواند شیشه های با فریم (قاب) و بدون فریم را تمیز نماید. این ربات از طریق ۲ لایه که مخصوص پاک کردن و نم گیری است و یک لاستیک که مخصوص شیشه پاک کردن است به طور موثر لکه ها را از بین می برد. Ecovacs WinBot دستگاهی کاملا امن است و شما می توانید پنجره هایی که بالاتر از سطح زمین قرار دارند را تمیز نمایید. این دستگاه می تواند شیشه های بسیار بزرگ و بلند را تمیز نماید.

منبع : آمازون
اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

صندلی اداره

شما می توانید با OfficeGYM در محل کار، بدنتان را خوش فرم کنید

OfficeGYM چیست شما ۸ ساعت مداوم کار کرده اید و بدن شما پس از ساعات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.