Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / بازی / Boogie Dice تاس متحرک و صدادار

Boogie Dice تاس متحرک و صدادار

همه ما مطمئنا اسم تاس را به خاطر می آوریم، بله کاملا درست فکر کردید، همان جسم مکعب‌شکل که در انواع بازی‌ها بخصوص منچ و مار و پله از آن استفاده می کردیم. اکنون یک گروه طراح و مخترع به رهبری Nimrod Back تاس متحرکی به نام Boogie Dice را ساخته اند که شما می توانید با کف زدن، روی میز زدن و یا بشکن زدن آن ها را به حالت متحرک در آوردید. با این تاس ها می توانید صدای خوشایند خاطرات گذشته را هم بخاطر آورید و لذت ببرید کاملا مانند یک سحر و جادو.

Boogie Dice اولین تاس خودگردان و صدادار و قابل برنامه ریزی در جهان است، کف بزنید، بشکن بزنید و یا روی میز بکوبید و آن ها شروع به چرخش می کنند. 

تاس های متحرک

Nimrod Back می گوید:

این تاس جادویی با طراحی منحصر بفردی که دارد باعث می شود همه کسانی که آن را می بینند لبخند بزنند، و ما برای همین این جا هستیم!

این تاس منحصر بفرد، به عنوان عضو اصلی بسیاری از بازی های جهانی معرفی شده است و شما می توانید آن را به عنوان تاس اصلی خود در بازی های مورد علاقه تان جایگزین کنید. بوگی دایس (Boogie Dice) با طراحی شیک و منحصر بفردش باعث شده که به جالب ترین عضو بازی ها تبدیل گردد.

بازی با تاس ها

شارژ

Boogie Dice با شارژ کامل می تواند ۳۰ دقیقه بچرخد (یعنی حدودا ۵۰۰ بار چرخش)، هر مهره به یک باتری لیتیوم قابل شارژ ۱۰۰ میلی آمپر قدرتمند مجهز شده است. برای شارژ کردن تاس، می توانید آن را داخل ۳ پینی که در داخل شارژر تعبیه شده است قرار دهید و حدود ۴۰ دقیقه باید صبر کنید تا کاملا شارژ شود.

شارژر

به طور پیش فرض، تاس ۲ تا ۴ ثانیه می چرخد، ابتدا نور آبی را نشان می دهد، سپس متوقف می شود و نور بنفش را به مدت ۱ ثانیه نشان می دهد و سپس خاموش می شود. تغییر این تنظیمات بسیار آسان می باشد، بوگی دایس کاملا قابل برنامه ریزی می باشد، بنابراین شما می توانید تاس را از قسمت تنظیماتی که در سایت و موبایلتان است مجددا برنامه ریزی کنید تا با هر بازی که شما می خواهید مطابقت داده شود. هنگامی که تاس ها را برنامه ریزی می کنید، با چراغ های قرمز و آبی چشمک می زنند، سپس یک نور ثابت آبی نشان می دهد که این به منزله موفق بودن برنامه ریزی شما می باشد.

منبع: kickstarter

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.