Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / فناوری / کنترلرهای VR جدید گوگل برای هدست لنوو Mirage Solo

کنترلرهای VR جدید گوگل برای هدست لنوو Mirage Solo

گوگل کنترلرهای VR را برای هدست لنوو Mirage Solo ساخته است

شرکت گوگل در تلاش است تا شکاف فناوری بین پلت فرم واقعیت مجازی و قابلیت های قوی تر توسط هدستهای مبتنی بر رایانه های شخصی را از میان بردارد. برای نیل به این هدف، پشتیبانی نرم افزاری برای کنترلرهای جدید و تجربی، حرکتی است که توسط گوگل شروع و طراحی شده است که قابلیت ۶DoF را دارد.

کنترلرهای VR جدید گوگل برای هدست لنوو Mirage Solo به شما کمک می کنند تا جایی که می خواهید حرکت کنید و بر اساس موقعیت دستان خود حرکت دهید.

کنترلرهای آزمایشی ذکر شده برای هدست لنوو Mirage Solo، اولین هدست جداگانه VR مبتنی بر Daydream است که در اوایل امسال راه اندازی شد.این کنترل ها وظیفه ردیابی پیشرفته را دارد، به این معنی که هدست دارای سنسورها و دوربین هایی است که محیط خارجی خود را هنگامی که از طریق آن حرکت می کنید، ردیابی می کند. هنگامی که با کنترلرهای حرکات ۶DoF کارمی کنید گوگل می گوید شما یک تجربه VR بی سیم که نزدیک به واقعیت مجازی مبتنی بر PC با کیفیت همه جانبه و با کیفیت بالا است، دارید. این تجربه زمانی به سراغ شما می آید که شما با محصولاتی مانند Oculus Rift کار می کنید که نیاز به حداقل یک ماشین ویندوزی و دوربین های خارجی برای پیگیری حرکات خود را ​​دارد.


این شرکت می گوید این محصول پیشرفته، آینده سخت افزاری و نرم افزاری در فضای متحرک و مستقل واقعیت مجازی است. در این سیستم به جای استفاده از دوربین های خارجی گران قیمت و سنسورهایی که باید با دقت کالیبراسیون طراحی شوند، سیستم از یادگیری ماشین و اجزای خارج از قفسه برای تعیین دقیق موقعیت ۳D و جهت گیری کنترل ها استفاده می کند.

به گفته مدیر ارشد واقعیت مجازی گوگل:” ما در مورد این رویکرد هیجان زده هستیم زیرا می تواند نیاز به سخت افزار گران را کاهش دهد و تجربه های ۶DoF را برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهد.”

منبع: .theverge.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

Puppy Cube می تواند هر سطح صافی را به یک صفحه نمایش لمسی تبدیل کند

Puppy Cube نسل جدید پروژکتورهای الترا شورت ترو (ultra-short throw) می باشد. این پروژکتور یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.