Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / ابزار کمکی نردبان Pivit

ابزار کمکی نردبان Pivit

با ابزار کمکی نردبان Pivit، نردبان روی هر سطحی و در هر زمینی قابل استفاده است. آیا تا به حال خواسته اید از یک نردبان در یک مکان غیر همسطح استفاده کنید؟ یا شاید خواسته اید رشته های نوری رنگی را برای جشنی خاص در اطراف خانه بچرخانید و یا پنجره های در ارتفاع بالا را بشویید. چون ما همیشه در زمین های صاف و همسطح زندگی نمیکنیم برای کارهایی نظیر آنچه گفته شد، ابزار کمکی نردبان Pivit یک راه حل کامل است.

شما می توانید با استفاده از ابزار کمکی نردبان Pivit، از نردبان در مکان هایی مانند پله ها و بلندی های ناهموار استفاده کنید. این ابزار دارای گیره های لاستیکی در امتداد بیرونی است تا بتوانید هرجا می روید پایدار بمانید. همیشه می توانید از نردبان Pivit با خیال راحت و ایمن استفاده کنید. شما مجبور نیستید پیچ و مهره یا حتی گیره اضافی به کار ببرید این به این معنی است که شما می توانید به راحتی بدون تنظیمات خاصی استفاده کنید.

با به کار بردن دو عدد از این ابزار کمکی و یک تخته چوب میتوان یک سطح امن برای راه رفتن و نقاشی دیوارها در ارتفاع فراهم کرد.

این یک هدیه عالی برای عزیزان شماست. سطح ابزار کمکی نردبان Pivit، کاملا امن است و مانع لیز خوردن نردبان و سقوط شما می شود.این وسیله می تواند تا ۵۰۰ پوند وزن را تحمل کند بنابراین می توانید به طرق مختلف از آن استفاده کنید.

اگر شما می خواهید دیوارهای بالا را نقاشی کنید یا وسایل روشنایی را تعمیر کنید، استفاده از ابزار کمکی نردبان Pivit، مطمئن ترین راه برای رسیدن به هدف شماست.

منبع: impressivethingspage.com

 

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

گجت Wear Space پاناسونیک قادر است حواس بینایی و شنیداری شما را متمرکز سازد

Wear Space یک گجت پوشیدنی می باشد که قادر است حواس بینایی و شنیداری شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.