Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / هوشمند / Locky جاکلیدی هوشمند شما

Locky جاکلیدی هوشمند شما

Locky گجتی کاربردی بین قفل های هوشمند و ردیاب های کلیدی است که بهترین ویژگی های هر دو را ترکیب می کند. لاکی یک جاکلیدی ساده برای کلید شماست اما تمام کارکردهای شما را ردیابی می کند و اطلاعات را به برنامه اختصاصی ای که روی موبایل شما نصب است ارسال می کند و شما را در ۲۴ ساعت شبانه روز کنترل می کند. این گجت، ساده ترین ابزار امنیتی خانه شما می باشد. با استفاده از این محصول منحصربفرد شما دیگر کلیدهای خود را فراموش نخواهید کرد و درب منزلتان هم هرگز باز نخواهد ماند.

Locky بسیاری از ویژگی های قفل های هوشمند را داراست، اما مهم ترین ویژگی این گجت ردیابی کردن کلید است. لاکی یک جاکلیدی فوق العاده است که با طراحی شیک و ساده خود توانسته برای همه مناسب باشد. این جاکلیدی گوشه های تیز کلید را پوشش می دهد به طوری که به کیف پول، موبایل و … هیچ آسیبی نمی رساند.

دیگر فکر کردن درباره نبستن درب را فراموش کنید

مطمئنا این اتفاق برای همه ما می افتد، اما با Locky شما هرگز با درب باز از منزل یا محل کار خارج نخواهید شد. این گجت زمانی که شما درب را باز گذشته اید و می خواهید از منزل یا … خارج شوید با ارسال نوتفیکیشن شما را از این موضوع آگاه خواهد کرد.

زمانی که کلیدهایتان را گم کرده اید برای شما آن ها را مکان یابی می کند

طبق آمار بدست آمده، کلیدها در رده سوم اشیای گم شده قرار دارند و پیدا کردن آن ها بسیار مشکل است. با وجود Locky پیدا کردن کلیدها فقط چند ثانیه طول می کشد. زیرا این جاکلیدی به عنوان ردیاب کلید شما عمل می کند.

چک کردن وضعیت درب، در هر زمان و هر کجا

دیگر این موضوع که درب باز مانده یا نه ذهن شما را به خود مشغول نخواهد کرد، زیرا شما می توانید در اپلیکیشن مورد نظر وضعیت درب را مشاهده کنید و از بسته بودن آن اطمینان کامل حاصل کنید.

هرگز کلید خود را در روی درب جا نخواهید گذاشت

به طور معمول زمانی که خسته هستید و یا دست هایتان مشغول است کلید را روی درب جا می گذارید و این احتمال خطر را افزایش می دهد. اما با وجود هشدار Locky دیگر این عمل تکرار نخواهد شد.

تاریخچه کامل وضعیت قفل درب بر روی گوشی شما

Locky به شما کمک می کند تا بتوانید همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید. شما می توانید تاریخ دقیق هر دری را که قفل کرده اید چک کنید. حتی اگر شخص دیگری درب را قفل کرده باشد ( به شرط استفاده از این جاکلیدی)، تاریخ استفاده از کلید کاملا مشخص است.

از زمان ورود عزیزانتان مطلع شوید

اگر عزیزانتان از این جاکلیدی استفاده کنند، شما می توانید از زمان ورود و خروج آن ها مطلع شوید و فعالیت های مربوط به درب منزلتان را در برنامه پیگیری کنید. لاکی اجازه می دهد شما از دور امنیت خانواده یتان را در دست داشته باشید حتی از دور.

باز کردن چندین درب با یک کلید (Master Key)

سیستم Master key به شما این اجازه را می دهد که با استفاده از یک کلید تعداد بیشتری از درب ها را باز کنید. تکنولوژی Beacon Estimote اجازه می دهد تا Locky هر درب را شناسایی کند و وضعیت آن را مشخص کند.

هوشمندسازی کلید در چند ثانیه

لاکی به شما این امکان را می دهد که بدون تغییر کلید یا عاداتتان، کلید خود را در چند ثانیه هوشمند کنید و آن را به یک سیستم امنیتی خانگی تبدیل نمایید.

جفت کردن کلید و موبایل

فقط و فقط چند ثانیه طول می کشد که موبایل و کلید با همدیگر جفت شوند، فقط کافیست شما چند مرحله بسیار ساده را پشت سر بگذارید که کمتر از یک دقیقه طول می کشد. پس از آن Locky آماده به کار است.

منبع: kickstarter

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

کانن اولین فلاش خودکار و هوشمند جهان را روانه بازار کرد

Canon شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی است، که در تولید دوربین‌ها و تجهیزات جانبی عکاسی و تصویربرداری تخصص ویژه‌ای دارد. اکنون، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.