Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / هوشمند / حلقه هوشمند سامسونگ به شما کمک می کند تا با تکان دادن دستتان وسایل الکترونیکی هوشمند را کنترل کنید

حلقه هوشمند سامسونگ به شما کمک می کند تا با تکان دادن دستتان وسایل الکترونیکی هوشمند را کنترل کنید

همه ما مطمئنا عادت داریم که بیش تر دستگاه های الکترونیکی را با گوشی های هوشمند و smartwatch کنترل کنیم. با این حال، سامسونگ قصد دارد که یک امکان جدید و وسوسه برانگیز را به ارمغان آورد. این محصول جذاب و جدید که حلقه هوشمند نام دارد به شما کمک می کند تا با تکان دادن دست یا انگشت خود بتوانید دستگاه های الکترونیکی را کنترل کنید.

حلقه هوشمند سامسونگ

حلقه هوشمند سامسونگ حرکات دست را تشخیص می دهد

در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۱۸ سامسونگ اختراع حلقه هوشمند خود را در سازمان جهانی مالکیت فکری ثبت کرد. این اختراع به کاربران این حلقه هوشمند امکان می دهد تا با تکان دادن انگشت خود کنترل لوازم هوشمند منرل خود را به دست بگیرند. این یک حلقه متقارن است و می تواند در اطراف انگشت کاربر حرکت کند و با یک سنسور لمسی و یک سنسور ورودی طراحی شده است. این حلقه دارای ۱۲ منطقه حساس به لمس است.

حلقه هوشمند سامسونگ می تواند در هر دو دست چپ و راست استفاده شود و نوع انگشت مهم نیست ولی استفاده از انگشت اشاره مناسب تر می باشد، حتی می توانید از چند انگشتر به صورت همزمان استفاده کنید.

حلقه هوشمند سامسونگ

حلقه هوشمند سامسونگ می تواند دستگاه های الکترونیکی را کنترل کند

با حلقه هوشمند سامسونگ امکان کنترل دستگاه هایی مانند تلویزیون هوشمند شما یا کنترل صدا، کنترل امنیتی و کنترل نور وجود دارد. دستگاه های الکترونیکی را می توان با استفاده از حرکات اسکرول عمودی و افقی اداره کرد. حلقه هوشمند نیز می تواند برای برنامه های VR (واقعیت مجازی) استفاده شود. انگشتان فرد می تواند ردیابی شود و در یک محیط مجازی نمایش داده شود.

طبق گفته سامسونگ، تا این لحظه تنها پتنت این انگشتر ثبت شده است. ثبت‌شدن این پتنت می‌تواند به این معنی باشد که Samsung بالاخره توانسته راهی را برای طراحی چنین گجتی پیدا کند؛ با همه‌ی این‌ها، هیچ تضمینی برای ساخت این انگشتر وجود ندارد.

حلقه هوشمند سامسونگ

منبع: nl.letsgodigital و زومیت 

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

کانن اولین فلاش خودکار و هوشمند جهان را روانه بازار کرد

Canon شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی است، که در تولید دوربین‌ها و تجهیزات جانبی عکاسی و تصویربرداری تخصص ویژه‌ای دارد. اکنون، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.