Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / بازی / Seed سازنده رویایی و گروهی یک شهر است

Seed سازنده رویایی و گروهی یک شهر است

از دور seed مانند بقیه بازی های ساخت و ساز به نظر می رسد. روستائیان در اطراف یک نقشه رنگارنگ به جمع آوری چوب، گندم و سایر منابع مهم می پردازند. در هر زمانی شما می توانید زوم کنید و آمار افراد و پول نقد خانه ها و سایر ساختارهای مهم را بررسی کنید.

شما تنها نیستید. این بازی در یک سیاره جدا صورت می گیرد که در نهایت صدها و یا شاید هزاران نفر از بازیکنان بصورت همزمان در آن ساکن خواهند شد. هر کس شهرهای خودش را دارد و می تواند آزادانه انتخاب کند چه کسانی با او همکاری یا رقابت کنند. این یک تجربه بازی مشترک و آنلاین است که بصورت ۲۴ ساعته در شبانه روز در حال اجراست و فعالیت های روزانه روستائیان را شبیه سازی می کند.

بازیکنان شهروندان خود را بطور غیر مستقیم کنترل خواهند کرد. شما می توانید خانه های جدید بسازید و روستائیان جدید ایجاد کنید و برنامه روزانه هر کدامشان را بررسی کنید. می توانید برنامه خود را برای روزها، هفته ها و یا ماه های آینده تنظیم کنید. سپس مسئله شبیه سازی، واکنش به نیاز های مردم شما و انتخاب بهترین راه برای همزیستی مسالمت آمیز با دیگر بازیکنانی که با شما برخورد می کنند، با توافق شما مورد بررسی قرار میگیرد.

این یک پروژه رویایی است که توسط SpatialOS ساخته شده است. با یک پلت فرم بسیار پیچیده!

این سرویس با سرورهای چندگانه کار می کند تا به توسعه دهندگان در ایجاد شبیه سازی هایشان کمک کند. در حال حاضر این سرویس در بازی چندنفره Worlds Adrift که توسط تیم بریتانیایی Bossa Studio توسعه یافته، استفاده می شود.

Seed سازنده رویایی و گروهی یک شهر است

بک تجربه بازی دو نفره با Seed :

ما یک زن و شوهر از شخصیت ها ایجاد کردیم و در یک منطقه باز و پوشیده از علف نقشه، یک حلقه جدید به نام “Nickland” به وجود آوردیم. بلافاصله روستائیان ما در روپوش های ساده شروع به حرکت کردند و مشغول جمع آوری منابع ارزشمندی برای این گروه شدند. در هر لحظه من میتوانم روز چهره های آنها در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و نیاز هایی از قبیل خواب، گرسنگی، عشق و سرگرمی را بررسی کنم.

Seed سازنده رویایی و گروهی یک شهر است

وقتی منابع کافی در اختیار بود، چند چادر ساده و کوچک در اطراف ایجاد کردم. چند دقیقه بعد من دو خانه و چهار روستایی در دسترس داشتم. این یک تجربه صلح آمیز و آرام بود که مرا تشویق کرد تا به سادگی و راحتی این شبیه سازی را تماشا کنم.

Seed سازنده رویایی و گروهی یک شهر است

با این حال، در آینده بسیاری از بازیکنان برای قدرت و نفوذ در سراسر جهان با هم رقابت خواهند کرد اما شما میتوانید همچنان یک گوشه دنچ و آرام برای خود پیدا کنید و امیدوار باشید که با کنار آمدن با بقیه بتوانید منابع و امنیت مورد نیازتان را تامین کنید.

بازیکنانی که یک گروه را تشکیل می دهند، باید نوعی از حکومت را برای تصمیم گیری و شهروندان مجازی خود تشکیل دهند. این یک ایده پیچیده است که اگر موفق شود می تواند به کشش های سیاسی و اقتصادی بازی های آنلاینی مثل Eve برسد.

Seed هنوز در حال توسعه است. به عنوان مثال Klang (فعال و استاد دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد) می خواهد یک سیستم شکار بسازد و ماشین هایی را برای جراحی های تهدید کننده زندگی بیمار و دیگر مسائل دشوار سلامتی، معرفی کند. نسخه نهایی نیز به شما اجازه میدهد داخل ساختمان ها زوم کنید و روستائیان را به انجام کارهای مفید اختصاص دهید.

منبع: engadget.com

 

 

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

پایه مبدل موبایل به کامپیوتر

پایه NuDock می تواند تلفن همراه هوشمندتان را به کامپیوتر تبدیل کند

NuDock یک پایه نگهدارنده برای تلفن همراه هوشمند شما می باشد که قادر است تلفن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.