Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / Tech Den ابزار مدیریت زمان استفاده از صفحه نمایش

Tech Den ابزار مدیریت زمان استفاده از صفحه نمایش

Tech Den همیار والدین و کودکان برای زندگی سالم تر

امروزه با نسلی از کودکان که به تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها قلاب شده اند مواجهیم در این شرایط والدین چگونه می توانند زمان استفاده کودکان از دستگاه های هوشمند را بدون ایجاد درگیری کنترل کنند؟
Tech Den یک روش جدید برای کمک به والدین و کودکان برای کنترل زمان استفاده از گوشی های هوشمند/تبلت ها معرفی می کند.
Tech den اولین محصولی است که برنامه ای را برای مدیریت زمان استفاده از صفحه نمایش ارائه می دهد بعلاوه یک محل شارژ و نگهداری برای دستگاه های هوشمند است.

رویکرد مدیریتی این پروژه این است که کودکان را از پیام های متنی و اعلان هایی که باعث پریشانی آنها می شود، منع کند ولی در عوض آنها درباره مکالمات واقعی و تعاملات شخصی و واقعی آزادند.

Tech Den ابزار مدیریت زمان استفاده از صفحه نمایش

تنظیم تعداد جلسات بصورت واقعی و قابل انعطاف:

Tech Den طراحی شده تا به خانواده ها در ایجاد زمان متعادل استفاده از صفحه نمایش دستگاه های هوشمند، کمک کند. بر اساس برنامه روزانه کودک، شما می توانید دفعات استفاده از دستگاه هوشمند را بصورت بازه های زمانی تعریف کنید که در آنها کودک مجاز به استفاده از تلفن همراه یا تبلت خود می باشد. در هر دفعه استفاده، والدین می توانند حداکثر زمان مجاز را تنظیم کنند.
سیستم عملکرد Tech Den طوری است که گوشی همراه/تبلت باید با تمام شدن مدت زمان استفاده که از پیش تعیین شده است، به داخلش باز گردد. این روش باعث می شود کودکان یک برنامه روزانه قابل پیش بینی و برنامه ریزی شده برای استفاده از دستگاه های هوشمند داشته باشند که البته انعطاف پذیری هم دارد. مهمترین دستاورد اینکه این روش می تواند منجر به عادت درست استفاده کودکان از دستگاه های هوشمند شود.

دور از دسترس، خارج از ذهن:

گاهی اوقات فقط دیدن یک تکنولوژی ما را به استفاده از آن وسوسه می کند. وقتی که تلفن همراه و یا تبلت کودک داخل Tech Den نگهداری می شود و در معرض دید کودک نیست، میلش به استفاده از آن کم می شود. Den تا زمان شروع جلسه برنامه ریزی شده بعدی، قفل می شود.

کودکان نقش مهمی ایفا می کنند:

Tech Den از یک رویکرد آموزشی مشترک استفاده می کند که مستبدانه نیست. Den بچه ها را در بسیاری از بخش های این فرآیند از جمله برنامه ریزی، تنظیم پاداش ها و قرار دادن دستگاه داخل آن برای نگهداری تا استفاده بعدی، شرکت می دهد. هنگامی که کودکان حس کنند در بخشی از فرآیند مدیریت دستگاه نقش دارند، تمایل بیشتری به خرید و استفاده از آن نشان می دهند.

اعلان های شمارش معکوس:

کودکان مرتبا هشدارهایی را در دستگاهشان مبنی بر اینکه چقدر زمان تا برگرداندن دستگاه به Den فرصت دارند، دریافت می کنند.
مطالعات نشان می دهد که بچه ها به اطلاعیه های قابل پیش بینی بهتر پاسخ می دهند تا به “هشدارهای دو دقیقه ای” والدینشان در زمان های دلخواه که کودکان در مقابل آنها جبهه می گیرند.

Tech Den ابزار مدیریت زمان استفاده از صفحه نمایش

سیستم پاداش دهی انگیزه ایجاد می کند:

هم والدین و هم فرزندان اهداف و پاداش هایی را برای بازگشت به موقع گوشی/تبلت به Tech Den تعیین می کنند. کودکان می توانند پیشرفت خود را پیگیری کنند که امتیاز مثبت برای مدیریت زمان استفاده از صفحه نمایش ها و ارتقا یک رابطه متعادل با دستگاه های خود را نشان می دهد.

Den:

این وسیله تا دو دستگاه iOS و یا اندرویدی را نگهداری می کند، زمانی که در حال استفاده نیست. Den دستگاه مخصوص به هر کودک را می شناسد و به شما برای نظارت بهتر اطلاع می دهد کدام دستگاه ها در حال شارژ و کدام دستگاه ها در حال استفاده هستند.

اپلیکیشن:

نرم افزار مربوطه به راحتی قابل راه اندازی و استفاده است. این اپلیکیشن با دستگاه Tech Den کار می کند و به والدین و کودکان برای مدیریت زمان استفاده از دستگاه های هوشمند و رسیدن به عادات درست استفاده، کمک می کند.

Tech Den ابزار مدیریت زمان استفاده از صفحه نمایش

منبع: kickstarter.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

لاستیک های بدون نیاز به هوا

لاستیک های بدون نیاز به هوا

ایده لاستیک های بدون نیاز به هوا برای ماشین های روزمره، ممکن است خیلی زود …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *