Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / ضدعفونی کننده جدید کفش پاناسونیک

ضدعفونی کننده جدید کفش پاناسونیک

دئودورانت جدید پاناسونیک کفش هایتان را تمیز می کند، وقتی شما خواب هستید

این یک تکنولوژی است که اکثر ما پیش از این نمیدانستیم به آن نیاز خواهیم داشت.
در دنیایی که خودروهای خودران به مرور وارد جاده ها می شوند و کامپیوتر ها بسیاری از کارهای انسان را انجام می دهند، هنوز هم شرکت های هستند که بر روی راه حل های ساده برای مشکلات روزمره انسان، به سختی کار می کنند. مثل “بوی بد پا”. ممکن است با خود فکر کنید این مشکل قبلا با راهکارهای مختلفی حل شده و دیگر جای کار ندارد اما جدیدترین محصول پاناسونیک نشان می دهد هنوز نوآوری های زیادی در این زمینه وجود دارد. استفاده از دو جفت کفی معطر درون کفشهایتان را به عنوان راه حل فراموش کنید. پاناسونیک می خواهد کسب و کار کفش دئودورانت یک تجربه موفق و تکنیکی باشد.

دئودورانت جدید پاناسونیک پاک کننده کفش ضدعفونی کننده جدید کفش پاناسونیک به نام MS-DS100، یک دستگاه پاکسازی کفش است که ذرات یونی حاوی رادیکالهای هیدروکسیل را آزاد می کند تا بوهای نامناسب داخل کفش را از بین ببرد. گجت را داخل کفش بگذارید ذرات از منافذ ۶ سی سی منتشر می شوند و بو را از هر گوشه ای از کفش از بین می برند.
دو حالت برای انتخاب برروی دستگاه وجود دارد: حالت نرمال برای استفاده روزانه و حالت طولانی که بر از بین بردن بوهای آزاردهنده متمرکز میشود. هر دو برای استفاده در طول شب هستند.

دئودورانت تمیز کننده کفش پاناسونیک

دئودورانت جدید پاناسونیک یک محصول سرگرم کننده به نظر می رسد. در واقع شاید اختصاص مقدار زیادی بودجه، دانش و تحقیق به پروژه به ظاهر ناچیزی مثل “حل مشکل پای بدبو” نسبت به پروژه هایی با فناوری و نوآوری بالاتر، عجیب به نظر برسد؛ اما بهتر است بدانید حل مشکلات روزمره مربوط به انسانهای جوان و سالخورده همواره جذاب بوده و به نفع بشریت است به همین خاطر نمیتواند بطور کامل نادیده گرفته شود.

دئودورانت تمیز کننده کفش پاناسونیک

تولید انبوه و عرضه

اگر با خواندن این متن، به فکر رفع بوی بد پای خود با این فناوری افتاده اید، باید بگوییم متاسفانه این دستگاه در حال حاضر فقط در کشور ژاپن در دسترس است.
با این حال شرکت پاناسونیک امیدوار است که این محصول تقاضای زیادی در بازار ایجاد کند و صادقانه بگوییم حتی با تمام پیشرفت های تکنولوژی در جهان، عرق پا همیشه یک معضل است بنابراین بسیار محتمل است که این محصول در خارج از ژاپن هم مورد استقبال بازار قرار گیرد.

منبع: engadget.com 

 

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

گجت Wear Space پاناسونیک قادر است حواس بینایی و شنیداری شما را متمرکز سازد

Wear Space یک گجت پوشیدنی می باشد که قادر است حواس بینایی و شنیداری شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.