Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / دستگیره پله Stair Steady

دستگیره پله Stair Steady

مستقل و امن. روی خودتان حساب کنید

پله های برای افراد کهنسال در حکم دشمن هستند چون برای بالا و پایین رفتن از آنها دائما مجبور به کمک گرفتن از دیگران اند که متاسفانه احساس ضعف و تحقیر را در آنها به دنبال دارد.

آسانسور یکی از راه حل هاست اما بسیاری از ساختمانهای قدیمی حتی یکی از آنها را هم ندارد. راه حل این مشکل روزمره و واقعی، یک اختراع نوآورانه جدید به نام Stair Steady Handle (دستگیره پله ثابت) است.

Stair Steady یک دستگیره با کیفیت برتر است که میتواند روی نرده ثابت پله نصب شود و از فرد در هنگام طی کردن پله ها مراقبت کند.

این دستگیره طوری طراحی شده است که وقتی فشار داده میشود آزادانه حرکت کند اما در مکانهایی هم بر اساس وزن قفل شود. این وسیله در هنگام بالا و پایین رفتن از پله ها به عنوان یک پشتیبان عمل می کند.

دستگیره پله ثابت (Stair Steady Handle) بسیار محکم و ایمن است و اجازه میدهد فرد هردو دست خود را هنگام بالا رفتن و پایین آمدن از پله ها به آن بگیرد و با سرعت خودش به راحتی در پله ها جابجا شود.

این وسیله میتواند در هنگام عدم استفاده به گوشه ای تا شود که این ویژگی به قابلیت حمل آن می افزاید.

Stair Steady در بسیاری از شرایط مختلف مفید است. جدا از سالمندان، افرادی که در دوران نقاهت بیماری های جدی مثل سکته مغزی یا آسیب های جدی هستند می توانند از محصولی شبیه به این وسیله استفاده کنند. همچنین افرادی که به مدت طولانی بیماری هایی چون سرطان، چاقی، دیابت و … تعادل و ثبات آنها را تحت تاثیر قرار می دهد نیز میتوانند از این محصول بهره مند شوند.

Stair Steady Handle انعطاف پذیر است و میتواند توسط بیش از یک نفر با یک دستگیره و قطعه پایینی اضافی هم استفاده شود.

 

در سال ۲۰۱۳ این دستگیره پله ثابت جایزه “بهترین محصول ساخته شده” توسط انجمن تجارت بین المللی بریتانیا را اخذ کرد.

این وسیله در حال حاضر توسط شبکه ای از نمایندگی های محلی انگلستان فروخته میشود و اخیرا در مناطقی از اروپا و کانادا هم فروخته می شود.

Stair Steady که در انگلستان ساخته می شود مطابق بالاترین استانداردهای ISO 9000 تولید میشود. کمپانی تولید کننده در حفظ کیفیت محصول بسیار دقیق است.

این دستگیره سریع و راحت نصب میشود و به حداقل نگهداری ممکن نیاز دارد.

Stair Steady یک ابتکار عمل برای اطمینان از ایمنی افراد با نیازهای خاص است در حالی که به آنها کمک می کند استقلال خود را هم حفظ کنند.

 

 

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

دستگاه درمان خروپف Snore Circle

دستگاه درمان خروپف Snore Circle می تواند راه حل بی خوابی شما باشد

دستگاه درمان خروپف Snore Circle با هدف تشخیص خر و پف ساخته شده است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.