Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / فناوری / Wristocat
wristocat

Wristocat

WRISTOCAT

با Wristocat مچ دست خود را آزاد کنید. محصول جدیدی به نام wristocat لقب بهترین دوست دست کاربران را به خود اختصاص داده است و ابزار جالبی است که با کمک انرژی مغناطیسی به شما اجازه می دهد بدون اصطکاک دست با سطح میز، به آسانی ماوس را جابجا کنید. حالا شما می توانید با این اختراع هیجان انگیز، به آسانی با ماوس، کیبورد و تاچ پد کار کنید، درحالی که مچ دست شما همیشه ریلکس و  آزاد خواهد بود.

ریستوکت بهترین دوست برای مچ دست شما خواهد بود مخصوصا اگر اهل بازی باشید. تقریباً خستگی یا ناراحتی در بازو، شانه یا مچ دست هنگام استفاده از موس برای اغلب کاربران پیش‌آمده است. سازندگان ریستوکت مدعی هستند که با معلق نگه‌داشتن دست هنگام استفاده از موس با استفاده از فناوری صفحات مغناطیسی این مشکل را حل کرده‌اند. با wristocat و معلق نگه‌داشتن دست در هوا حرکات دست عملاً محدود نمی‌شود و طراحی هوشمند باهدف حذف اصطکاک، مانع خستگی  دست می‌شود.

 

بهترین دوست دستان شما

wristocat از آهنربایی قوی استفاده میکند تا دست شما به منظور دقت بیشتر معلق بماند چیزی شبیه حرکات گربه. بر خلاف پدهای ساده، این محصول به حرکات طبیعی دست شما هنگام کار با کیبرد و موس کمک میکند. با ظاهری براق ، فرمی گربه مانند و فناوری مغناطیسی. ریستوکت مانند یک کفش ورزشی برای میز کار شماست.
  • wristocat

    حرکات گربه مانند و کاملا مناسب برای کار با موس و کیبرد

  • Float Above Fatigue & Stress on a Magnetic Field!

    جلوگیری از خستگی و استرس برروی یک میدان مغناطیسی

 

ریستوکت
بی وقفه با موس و کیبرد و تاچ پد خود کار کنید بدون اینکه احساس خستگی به شما دست دهد. این محصول که از گربه الهام گرفته شده است با هر کدام از حرکات شما سازگار است.

wristocat

اشتراک گذاری :

درباره ی amirzahedi8

همچنین ببینید

گجت Wear Space پاناسونیک قادر است حواس بینایی و شنیداری شما را متمرکز سازد

Wear Space یک گجت پوشیدنی می باشد که قادر است حواس بینایی و شنیداری شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.