Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / ردپک / با CrossOver، نرم افزار های ویندوزی را روی تبلت های اندرویدی اجرا کنید

با CrossOver، نرم افزار های ویندوزی را روی تبلت های اندرویدی اجرا کنید

احتمالا با نرم افزار هایی مانند Bluestacks که اپلیکیشن های اندروید را به روی سیستم عامل ویندوز شبیه سازی میکنند کار کرده اید یا با آنها آشنایی دارید. نرم افزار های مشابه این چنینی زیاد وجود دارند که امکان اجرای اپلیکیشن های اندروید بر روی ویندوز را فراهم میکنند اما بر عکس این قضیه امکان نداشت و اگر نرم افزار مورد نیاز شما دارای نسخه ی اندروید نبود باید قید آن را میزدید زیرا که شبیه سازی برنامه های ویندوز بر روی اندروید ممکن نبود. اما اکنون با برنامه جدید CrossOver این کار شدنی است. همراه ما باشید.

CrossOver نام برنامه ایست که به کاربر امکان اجرای برنامه های ویندوز را بر روی پلتفرم های غیر ویندوزی میدهد. توسعه دهندگان این برنامه در طول سه سال گذشته به ساخت این برنامه مشغول بوده اند و حال به نظر میرسد کار توسعه ی برنامه ی CrossOver به مراحل پایانی رسیده است. امروز نسخه ای از این برنامه بر روی گوگل پلی قرار خواهد گرفت از نظر فنی هنوز هم یک نسخه ی پیش نمایش محسوب میشود اما اگر مشتاق اجرای برنامه های ویندوزی بر روی تبلت های اندرویدی و البته کروم بوک ها هستید، میتوانید از CrossOver استفاده کنید. همان طور که احتمالا حدس زده اید، CrossOver برنامه های ویندوزی شما را بر روی دستگاه اندرویدی یا کروم بوک شما به خوبی شبیه سازی میکند و حتی میتوانید بدون مشکلی خاصی، در کنار برنامه های ویندوزی از برنامه های اندرویدی نیز استفاده کنید.

 توسعه دهندگان برنامه ی CrossOver زودتر از زمانی که انتظار میرفت نسخه ی پیش نمایش این برنامه را در اختیار کاربران قرار دادند تا به واسطه ی بازخورد کاربران، مشکلات برنامه را سریع تر رفع کنند. شوربختانه در حال حاضر CrossOver تنها بر روی دستگاه هایی که مجهز به پردازنده ی اینتل هستند کار میکند که تعداد کمی از دستگاه های اندرویدی به این نوع از پردازنده ها مجهز هستند. اما با توجه به صحبت های توسعه دهندگان این برنامه، امید میرود که در آینده ی نزیک محدودیت های CrossOver کمتر شود. توسعه دهندگان CrossOver در این مورد گفته اند که : ” شما به یک ذهن باز نیاز دارید. اولین مدل از ماشین های فورد در بزرگراه ها به سرعت ۱۰۰ مایل بر ساعت نرسیده اند. اولین لامپ های حبابی دارای عمر ۲۰۰۰ ساعت نبودند. CrossOver هنوز در مرحله ی آزمایشی به سر میبرد اما قادر به اجرای نرم افزار هایی مانند استیم و آفیس ۲۰۱۰ است اما طبیعتا فعلا نمیتواند تمام نرم افزار هایی که میشناسید را اجرا کند. ”

باید صبر کرد و دید در آینده و با توسعه ی هر چه بیشتر این برنامه، عملکرد تا چه اندازه ارتقا خواهد یافت. نظر شما در مورد CrossOver چیست؟

منبع: sakhtafzarmag

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

عیدانه ردپک

?سال نو و خاطرات به یاد موندنی با چیزای جدید و باحال ? ۲۰۰ هزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.