Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / هوشمند / اپلیکیشن HomeCourt انقلابی عظیم در نحوه آموزش بسکتبال بوجود آورده است

اپلیکیشن HomeCourt انقلابی عظیم در نحوه آموزش بسکتبال بوجود آورده است

HomeCourt می تواند به عنوان یک مربی بسکتبال هوشمند به شما کمک کند تا این بازی را به خوبی بیاموزید. برای استفاده از این اپلیکیشن که از هوش مصنوعی بهره گرفته است، کافیست برنامه را بر روی تلفن همراه آیفونتان نصب کنید و گوشی را در یک مکان ثابت (زمین بسکتبال) که تصویر واضح و شفافی را بتواند ضبط کند قرار دهید و دکمه استارت را لمس کنید. اکنون تمامی حرکات شما ردیابی و ضبط می شود و می توانید بعد از اتمام بازی عملکردتان را مشاهده و آنالیز کنید.

اپلیکیشن HomeCourt

اپلیکیشن HomeCourt دارای تمارین بسیار زیادی برای بسکتبالیست می باشد. با وجود این تمارین می توانید تلفن همراه آیفونتان را به یک مربی حرفه ای مجازی تبدیل کنید. این برنامه هوشمند تعداد پرتاب ها را می شمارد، نمودارهای گرافیکی ترسیم می کند و بازیتان را بصورت دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

ترسیم نمودار توسط HomeCourt

آنالیز shot by shot به شما این امکان را می دهد که نحوه بازی خود را بطور دقیق مرور و تجزیه و تحلیل کنید و در دفعات بعد بازیتان را بهبود بخشید.

تقویت دریبل زنی توسط اپلیکیشن HomeCourt

تمرین دریبل زدن

شما توسط اپلیکیشن HomeCourt می توانید مهارت دریبل زنیتان (دریبل در بسکتبال و فوتبال یک عامل مهم برای نفوذ، حرکت و مانور دادن در اطراف مدافع می‌باشد. ) را بهبود ببخشید. برای این کار همه شما فقط و فقط به یک توپ نیاز دارید.

Homecourt

HomeCourt می تواند استعدادهای پنهان را کشف کند. برای خرید این برنامه نیاز به پرداخت هزینه های گزاف ندارید و می توانید دقیقا همان تکنیک هایی که بازیکنان حرفه ای NBA و دانشجویان D1 (کالج D1) برای تقویت عملکردشان می آموزند را فرا بگیرید.

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

آیفون تصویری Netatmo

با Netatmo افراد پشت درب منزلتان را ببینید و در هر جایی که هستید به آن ها پاسخ دهید

با زنگ درب هوشمند Netatmo، افراد و نامه رسان ها هرگز پشت درب منتظر نخواهند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.