Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / رباتیک / نظافت کف سالن و اتاق هایتان را به ربات iRobot Roomba s9+ بسپارید

نظافت کف سالن و اتاق هایتان را به ربات iRobot Roomba s9+ بسپارید

iRobot Roomba S9+ ربات جرم گیر و لکه گیری می باشد که از تلفیق دو دستگاه طراحی و ساخته شده است. این ربات می تواند به شما در داشتن خانه و حیاطی تمیز کمک کند. شما دیگر نگران تخلیه زود به زود منبع جرم ها نخواهید بود، چون این دستگاه می تواند تا ۳۰ مرتبه گرد و خاک و مو را در منبع اصلی خود ذخیره سازی کند. ضمنا iRobot Roomba s9+ به قابلیت منحصربفردی مجهز شده است، این ربات از تکنولوژی ضد حساسیت بهره مند شده است و قادر است تا ۹۹ درصد گرده های حساسیت زا را از بین ببرد.

سری جدید ربات نظافتچی که با نام iRobot Roomba s9+ معرفی گردیده است به سیستم پاک سازی ۳ مرحله ای مجهز شده است. این ربات در مقایسه با iRobot Roomba 600 تا ۴۰ برابر مکش بیشتری دارد و نظافت را بصورت عمقی تر انجام می دهد. این ربات زمانی که بر روی قالی قرار می گیرد میزان مکش را بصورت اتوماتیک افزایش می دهد و این ویژگی باعث می شود تا تمامی اجرام از قالی گرفته شود.

قیمت این دستگاه ۱۲۹۹ دلار می باشد.

تکنولوژی PerfectEdge به این ربات کمک می کند تا بتواند با سنسورهای پیشرفته و یک برس مخصوص پاک سازی گوشه ها و لبه ها، یک نظافت کامل و عاری از هرگونه آلودگی را به ارمغان بیاورد.

ربات نظافتچی iRobot Roomba s9+

ترسیم نقشه خانه

با استفاده از فناوری پیشرفته ناوبری vSLAM، این ربات می تواند در هر ثانیه بیشتر از ۲۳۰,۴۰۰ نقطه داده را برای ایجاد یک نقشه کامل و دقیق از خانه شما جمع آوری کند. این فناوری باعث می شود که جزء به جزء خانه تان را گرد گیری و پاکسازی نماید. این گجت می تواند بیاموزد، نقشه ترسیم کند و خودش را با خانه شما وفق دهد. شما می توانید تعیین کنید که کدام اتاق تمیز است و چه زمانی نیاز به نظافت دارد. سنسورهای پیشرفته در هر ثانیه ۲۵ مرتبه اطراف را برای تشخیص موانع اسکن می کنند و دستگاه از نزدیک شدن به آن ها جلوگیری می کند.

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

دستگاه درمان خروپف Snore Circle

دستگاه درمان خروپف Snore Circle می تواند راه حل بی خوابی شما باشد

دستگاه درمان خروپف Snore Circle با هدف تشخیص خر و پف ساخته شده است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.