Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / حکاکی مس بر روی کاغذ

حکاکی مس بر روی کاغذ

حکاکی با مس بر روی کاغذ هنری زیباست و شما می توانید طرح های خود را با یک دستگاه لمینیتور معمولی و فویل مسی به راحتی ایجاد کنید. تمام چیزی که برای شروع کار نیاز دارید یک دستگاه پرس حرارتی و یا لمینیتور ارزان قیمت، یک پرینتر لیزری (و نه جوهرافشان) برای پرینت طرح مورد نظرتان، چند تکه کاغذ و یک ورقه مسی مخصوص است.

مراحل انجام:

گام اول: طرح مورد نظرتان را با پرینتر لیزری پرینت بگیرید. اگر پرینتر لیزری در اختیار ندارید نگران نباشید چون می توانید طرح را با پرداخت هزینه اندکی در بیرون از منزل با این پرینترها چاپ کنید.

گام دوم: سپس رول مسی را به صورت یکنواخت و با دقت بر روی کاغذ چاپی طرحتان طوری پهن کنید که طرف براق آن رو به بالا باشد. اطمینان حاصل کنید که فویل تمام جوهر سیاه روی کاغذ را پوشش می دهد. اما اگر به طور تصادفی یک گوشه خالی ماند نگران نباشید، فقط یک قطعه دیگر از فویل را روی قسمت خالی قرار دهید و آن را دوباره آن را از دستگاه رد کنید.

گام سوم: کاغذ حاوی طرح و فویل مسی را داخل دستگاه لمینیتور قرار دهید. قبل این کار حتما از گرم و آماده به کار بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

گام چهارم: خروجی دستگاه لمینیتور کاغذی خواهد بود که فویل به آن چسبیده است. با جدا کرن آهسته فویل از کاغذ، طرح موردنظرتان که با مس حکاکی شده است را مشاهده خواهید کرد.

منبع: allthingsthrifty

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

گجت Wear Space پاناسونیک قادر است حواس بینایی و شنیداری شما را متمرکز سازد

Wear Space یک گجت پوشیدنی می باشد که قادر است حواس بینایی و شنیداری شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.