Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / رباتیک / ربات Trailer Valet RVR می تواند تا ۴ تن را جابجا کند
یدک کش Trailer Valet RVR

ربات Trailer Valet RVR می تواند تا ۴ تن را جابجا کند

ما اکنون در دنیایی زندگی می کنیم که روز به روز نوآوری ها و اختراعات جدیدی در آن به ثبت می رسد. همه ی این اختراعات روی زندگی ما تاثیر بسزایی دارند و می توانند شرایط زندگیمان را بهبود بخشند. یکی از زمینه هایی که این نوآوری ها بر روی آن تاثیر داشته است مربوط به یدک کش ها می باشد. اکنون شما فرض کنید که می خواهید یک تریلر را به گاراژ و یا به یک مکان کوچک انتقال دهید. مطمئنا این کار ساده ای به نظر نمی رسد، بخصوص اگر فردی برای راهنمایی حضور نداشته باشد. با این مقدمه می رویم به سراغ معرفی Trailer Valet RVR که وظیفه حمل و نقل تریلر را بسیار آسان و شگفت انگیز کرده است.

ربات یدک کش RVR

یدک کش Trailer Valet RVR

RVR یک ربات کنترل از راه دور است که به تریلر متصل می شود و می تواند با کم ترین فضای پارک، آن را بدون اتصال به کامیون یا … و تا وزن ۴ تن حرکت دهد، بچرخاند و پارک کند. این ربات با استفاده از ۲ زنجیر به جنبش در می آید و قابلیت حرکت بر روی سنگ فرش، آسفالت، چمن و خاک را دارد. RVR به یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ مجهز شده است و می تواند تا ۳۰ دقیقه روشن باشد و خدمت رسانی نماید. شما با فشار یک دکمه می توانید تریلر را تا ۱۲ متر جابجا کنید.

این ربات با ظرفیت های مختلفی در بازار موجود می باشد. RVR3 با ظرفیت یدک کشی تا ۳۵۰۰ پوند (۱۵۸۷ کیلوگرم) و با قیمت ۴۳۹۹ دلار ، RVR5 با ظرفیت یدک کشی تا ۵۵۰۰ پوند (۲۴۹۴ کیلوگرم) و با قیمت ۵۴۹۹ دلار و در نهایت RVR9 با قابلیت یدک کشی تا ۹۰۰۰ پوند (۴۰۸۲ کیلوگرم) و با قیمت ۶۵۹۹ دلار عرضه می شود.

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

چمدان IuBest می تواند به عنوان وسیله نقلیه تان، شما را جابه جا کند

شاید تا بحال برایتان پیش آمده باشد که در هنگام سفر احساس خستگی شدیدی داشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *