Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / پزشکی و سلامت / جوراب هوشمند نوزاد
حوراب هوشمند نوزاد

جوراب هوشمند نوزاد

.

با این جوراب هوشمند نوزاد از ضربان قلب، سطح اکسیژن و سطح هوشیاری کودکتان با خبر شوید.

همانطور که می دانید خواب کافی برای سلامتی، بهبود خلق و خو و رشد نوزادان بسیار حیاتی و لازم است. با کنترل ضربان قلب و حرکات کودک در زمان خاموشی و خواب و حتی بیداری می توانیم تخمین درستی از سلامت او به دست آوریم. همچنین از این اطلاعات می توانیم برای کمک به ایجاد عادات سالم خواب کودک استفاده کنیم.

دریافت هشدارهای پیشگیرانه

برای اکثر پدر و مادرهای جوان تشخیص اینکه نوزاد آنها به چه چیز و چه موقع نیاز دارد، استرس و اضطرابی مضاعف را در پی دارد. جوراب هوشمند نوزاد اگر حس کند نوزاد به توجه و سر زدن نیاز دارد، به شما اطلاع می دهد. همچنین گزارشات منظم هفتگی را از وضعیت کودک با توجه به سنش به شما ارائه می دهد.

عملکرد

این جوراب به پای کودک بسته می شود و وضعیت ضربان قلب و سطح اکسیژن او را به پایه ای که در نزد شماست با بلوتوث ارسال می کند.

دیگر مزایا

این جوراب به والدین کمک می کند تا چیزی که کودک نمی تواند به زبان بیاورد را بفهمند. با جوراب هوشمند Owlet می توانید سوابق ضربان قلب کودک و میزان اکسیژن را ببینید. همچنین می توانید از دوربین Owlet Cam هم در کنار این جوراب استفاده کنید و عکس های نوزادتان را با دوستان، خانواده و یا پزشکتان به اشتراک بگذارید.

جوراب هوشمند نوزاد Owlet به همراه دوربین Owlet برای رصد نوزاد از محلی دیگر بر روی تلفن همراه، با قیمت تقریبی ۴۶۵ دلار در حال حاضر بر روی سایت آمازون قابل خریداری می باشد.

منبع: owletcare.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

خالکوبی دیجیتال برای پیگیری وضعیت سلامتی

چه اتفاقی می افتاد اگر با یک تتو روی پوستتان می توانستید قفل امنیتی گوشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.