Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / با iPin تلفن همراه آیفونتان را به وسیله ای برای اندازه گیری تبدیل کنید
laser ipin

با iPin تلفن همراه آیفونتان را به وسیله ای برای اندازه گیری تبدیل کنید

تصور کنید می خواهید اطراف پنجره و یا ابعاد یک میز، کف و دیوارها را اندازه گیری کنید. در اینصورت نیاز به یک دستیار دارید تا متر را برای شما نگه دارد. از طرف دیگر امکان این که اندازه ها دقیق نباشد وجود دارد. اکنون مخترعین گجتی به نام iPin ساخته اند که شما می توانید با نصب آن بر روی تلفن همراه هوشمندتان براحتی و در عرض چند ثانیه اندازه های مورد نظرتان را بدست آورید و حتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، برای مثال می توانید برای سفارش پرده خودتان اندازه ها را بدست آورید و برای نصاب در شبکه های اجتماعی و یا توسط ایمیل ارسال کنید.

متر دیجیتال iPin
اندازه گیری توسط iPin

اگر از حمل متر خسته شده اید و جای زیادی را در جیب و یا کیف شما اشغال می کند iPin برای شما طراحی و ساخته شده است. این گجت به پورت خروجی صدا در روی گوشی آیفون وصل می شود و هیچ تاثیر منفی ای بر روی تلفن همراهتان ندارد. iPin کالیبراسیون پیچیده ای برای اندازه گیری ندارد و فاصله یا اندازه هر جایی که نقطه لیزر در آن قرار بگیرد را روی عکس نشان می دهد.

ذخیره و به اشتراک گذاری

متر لیزری ipin

iPin به شما اجازه می دهد تا تصاویر بدست آمده را به همراه اندازه ها، بر روی شبکه های اجتماعی و یا توسط ایمیل با خانواده و دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین توسط iPin Ruler App دوستانتان می توانند نتایج اندازه گیری هایتان را ببینند و آن ها را تغییر دهند و برایتان ارسال کنند.

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

گجت RoadWayve می تواند پیغام دوستانه شما را به رانندگان عصبانی ابلاغ کند

RoadWayve به رانندگان کمک می کند تا بتوانند با کلمات و جملات خودمانی با یکدیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.