Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / جغد دیده بان Ulo یک دوربین امنیتی برای خانه شما است
Ulo

جغد دیده بان Ulo یک دوربین امنیتی برای خانه شما است

این روزها مشغولیت افراد نسبت به سال های نسبتا دور گذشته بسیار افزایش یافته است و افراد ساعات طولانی ای را در بیرون از منزل می گذرانند. از طرفی دیگر امنیت خانه برای تک تک ما انسان ها بسیار مهم می باشد و دوست داریم هر جایی که هستیم از خانه و خانواده خود باخبر باشیم. حال، در این پست می خواهیم شما را با جغد با نمک و مهربونی به نام Ulo آشنا کنیم که می تواند از طریق چشم ارتباط برقرار کند و لحظه به لحظه منزل و محل کار شما را نظارت کند و بصورت عکس و ویدیو شما را باخبر سازد.

عملکرد Ulo

دوربین امنیتی Ulo که توسط طراح فرانسوی به نام Vivien Muller ساخته شده است از طریق چشم می تواند ارتباط برقرار کند. این جغد کوچک می تواند روی یک سطح صاف مانند یک قفسه در اتاق کودک و … قرار بگیرد یا جلوی درب منزل آویخته و یا روی دیوار نصب شود. برای فعال کردن دستگاه باید دو مرتبه بصورت پشت سرهم روی WiFi که روی پیشانی جغد قرار دارد را لمس کنید تا به حالت هوشیار درآید. اکنون Ulo می تواند عکس های ایمیلی متعدد بصورت لحظه ای و ویدیوهای زنده را بر روی صفحه امن وب برای شما به نمایش در آورد تا ببینید که چه اتفاقی در حال روی دادن است.

امنیت کامل خانه

زمانی که دوربین بصورت متوالی عکس می گیرد، Ulo بصورت چشمک زن در می آید و حرکات را با چشمانی به حالت گوگلی (Googly) دنبال می کند و زمانی که کسی در حال تماشای ویدیو بصورت زنده است، چشمان جغد بحالت خمار در می آید. وقتی که چشمان Ulo بصورت نیمباز شد بدین معنی است که باتری دستگاه در حال تمام شدن است. شما می توانید رنگ چشم های Ulo را از طریق اپلیکیشن مخصوص شخصی سازی کنید.

منبع: slate

اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

لاستیک های بدون نیاز به هوا

لاستیک های بدون نیاز به هوا

ایده لاستیک های بدون نیاز به هوا برای ماشین های روزمره، ممکن است خیلی زود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.