Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / این ربات سرآشپز Moley می تونه براتون غذاهای خوشمزه ای درست کنه
مولی ربات سرآشپز

این ربات سرآشپز Moley می تونه براتون غذاهای خوشمزه ای درست کنه

Moley، اولین آشپزخانه کاملا رباتیک جهان را ایجاد کرده است. این ربات پیشرفته و هوشمند در آشپزخانه شما قرار می گیرد و مانند یک سرآشپز حرفه ای عمل می کند. نمونه اولیه این ربات که در بزرگترین نمایشگاه صنعتی جهان (Hanover Messe) به نمایش گذاشته شده بود، توانست تحسین همگان را برانگیزد. دستورالعمل های آشپزی که Moley می تواند انجام دهد در بانک داده اپلیکیشن آیتونز (iTunes) و در دسته مربوط به دستورات آشپزی در سال ۲۰۱۹ قرار داده خواهد شد.

کتابخانه دستورالعمل های آشپزی

آشپزخانه رباتیک Moley، انقلابی عظیم در آشپزی اتوماتیک بوجود آورده است. این کتابخانه دستورالعمل های آشپزی که قبلا نیز به آن اشاره شد، مجموعه ای از دستورالعمل های آشپزی را در بر میگیرد و این دستورالعمل ها هر روز در حال بروز شدن هستند. در این سیستم ابتدا شما می توانید مواد غذایی مورد نیاز را انتخاب کنید و در نهایت غذای خوشمزه یتان را همراه با زیباترین تزیینات تحویل بگیرید. یکی از گزینه های بسیار مهیچ مولِی این است که به سرآشپزهای معروف و آشپزهای خانگی اجازه می دهد تا بتوانند دستورالعمل های خود را به صورت سه بعدی (۳D) ضبط نمایند و بفروش برسانند و درآمدی از این طریق برای خود کسب کنند.

هیچ سحر و جادویی در کار نیست

در ربات Moley هیچ گونه سحر و جادویی بکار نرفته است. این ربات از دو دست با مفاصل گوناگونی تشکیل شده است. مولِی از آزادی عمل بالایی برخوردار است و همچنین از سنسورهای لمسی و سیستم کنترل پیشرفته ای ساخته شده است. این گجت هوشمند می تواند دستورالعمل مورد نظر را دانلود نموده و دقیقا شبیه به سرآشپز غذا را طبخ کند.

منبع : مولی
اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

دستگاه درمان خروپف Snore Circle

دستگاه درمان خروپف Snore Circle می تواند راه حل بی خوابی شما باشد

دستگاه درمان خروپف Snore Circle با هدف تشخیص خر و پف ساخته شده است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.