Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / با Quickboats به همراه خانواده و دوستانتان به ماجراجویی و دریانوردی بروید
قایق دو نفره Companion

با Quickboats به همراه خانواده و دوستانتان به ماجراجویی و دریانوردی بروید

اگر از دوستداران ورزش ها و تفریحات آبی هستید این قایق برای شما ساخته شده است. شما با Quickboats می توانید به راحتی و در عرض ۶۰ ثانیه قایق شخصیتان را راه اندازی کنید و به دل دریا بزنید. این قایق تاشو که بسیار مستحکم، کارآمد و سریع می باشد برای گذراندن آخر هفته های پر از ماجراجویی مناسب است. Quickboats نیاز به هیچ گونه یدک کش و انباری برای نگهداری ندارد و می تواند در هر نوع مسیر آبی ای حرکت کند. حمل این قایق تاشو بسیار آسان است و فقط خودرویتان نیازمند یک باربند می باشد و شما می توانید براحتی در هر مسیر آبی ای حرکت کنید بگونه ای که در عمر خود هرگز حس نکرده اید. بعد از گذراندن لحظات لذت بخش در کنار عزیزانتان می توانید Quickboats را به دیوار بیاویزید.

Quickboats برنده چندین جایزه می باشد و از مدل های مختلفی تشکیل شده است:

بعد قبل
قایق مخصوص ماجراجویی (Adventure) | این مدل که مخصوص ماجراجویی می باشد از ۳٫۷ متر طول تشکیل شده است و دارای وزنی کمتر از ۶۰ کیلوگرم می باشد. بدنه قایق به تنهایی ۳۹ کیلوگرم است. بهتر است بدانید که این قایق با ظرفیت ۴ انسان بالغ (وزن هر نفر ۷۵ گیلوگرم) ساخته شده است.

قایق مخصوص گذراندن تعطیلات آخر هفته (Weekender) | این مدل مخصوص گذراندن تعطیلات آخر هفته می باشد و از ۳٫۱ متر طول تشکیل شده است. مدل Weekender مخصوص ۴ نفر می باشد. این قایق نسبت به Adventure کوچک تر و سبک وزن تر می باشد.

قایق مخصوص دو نفر (Companion) | این قایق مخصوص دو نفر می باشد و ۲٫۵ متر طول دارد، و نسبت به مدل های دیگر راحت تر از آب خارج می شود.

بعد قبل
منبع : Quick boats
اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

گجت RoadWayve می تواند پیغام دوستانه شما را به رانندگان عصبانی ابلاغ کند

RoadWayve به رانندگان کمک می کند تا بتوانند با کلمات و جملات خودمانی با یکدیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.