Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / سیستم کنترل هوشمند خانه Tielsa Connect
سیستم هوشمند کنترل خانه Tielsa connect

سیستم کنترل هوشمند خانه Tielsa Connect

Tielsa Connect بهترین سیستم کنترل خانه هوشمند است که به شما اجازه می دهد ارتفاع کانترها و سایر لوازم را از یک مکان کنترل کنید.
امروزه ما سیستم های هوشمند زیادی را در اطرافمان می بینیم. سیستم های نوری، سیستم های امنیتی، سیستم های صوتی یا هر چیز دیگری شبیه به اینها اگر در خانه شما باشند، نسخه “هوشمند” آن وجود دارد. با این وجود چگونه می توان این سیستم های هوشمند را بصورت یکجا درآورد و مجتمع کرد؟

سیستم هوشمند کنترل خانه Tielsa connect

راه حل

Tielsa Connect یک سیستم خانه هوشمند است که تمام دستگاه های هوشمند خانه را به یک رابط متصل می کند. علاوه بر کنترل تمام دستگاه های شما از طریق پلت فرم، Tielsa Connect سازه های هوشمند خانه را که می توانند به طور کامل بهم متصل شوند را هم طراحی می کند.

سیستم هوشمند کنترل خانه Tielsa connect

سیستم پانل مرکزی به عنوان واحد کنترلگر سایر بخش های هوشمند عمل می کند. این سیستم همچنین با یک برنامه روی موبایل هماهنگ می شود که به شما امکان می دهد از روی تلفن همراه و یا تبلتتان، خانه خود را کنترل کنید. این سیستم به طور یکپارچه با دستگاه خانه هوشمند از جمله کانترهای آشپزخانه قابل تنظیم، سوکت های لمسی، کابینت ها و کیبورد تلویزیون کشویی، جفت می شود.

سیستم هوشمند کنترل خانه Tielsa connect

دوست داشتنی ترین کاربرد Tielsa Connect

کانترهای آشپزخانه قابل تنظیم می تواند جالب ترین بخش این سیستم خانه های هوشمند باشد. با استفاده از این سیستم هوشمند، ارتفاع کانترها با توجه به قد کاربر قابل تنظیم هستند. با به کار گیری این سیستم، می توانید به راحتی تمام دستگاه های هوشمند خود را کنترل کنید.
علاوه بر این، Tielsa Connect می تواند فضای از پیش تعیین شده بر اساس سلیقه افراد را ایجاد کند. به عنوان مثال، اگر میزبانی این سیستم با شماست، می توانید سیستم را طوری تنظیم کنید که فضای شما به یک فضای آرام با نور خاص و موسیقی پس زمینه تبدیل شود. شما همچنین می توانید تنظیمات از پیش تعیین شده ای برای ارتفاع کانترها هم در نظر بگیرید.

منبع: gigadgets.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

گجت Wear Space پاناسونیک قادر است حواس بینایی و شنیداری شما را متمرکز سازد

Wear Space یک گجت پوشیدنی می باشد که قادر است حواس بینایی و شنیداری شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.