Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / غریق نجات حرفه ای Kingii
غریق نجات kingii

غریق نجات حرفه ای Kingii

Kingii اختراعی قابل اعتماد و قابل استفاده مجدد برای نجات زندگی افراد

غریق نجات حرفه ای Kingii سبک وزن است و می تواند در داخل و اطراف آب بدون ایجاد مزاحمت به مچ دست بسته شود. شما Kingii را با جایگزین کردن کارتریج CO2 داخلی می توانید دوباره استفاده کنید. اگر شما عاشق شنا، گشت و گذار و آب هستید، حتما Kingii را دوست خواهید داشت.

طبق یک نظرسنجی ۴۹ درصد از افرادی که مورد بررسی قرار گرفتند، عنوان کردند که تجربه ای داشته اند که در آن می ترسیدند غرق شوند. (RED CROSS WATER SAFETY POLL 2009 WITH ۱,۰۱۱ U.S. CITIZENS)

غرق شدن یک خطر واقعی است

طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت (WHO) غرق شدن علت مرگ سالانه ۳۷۲۰۰۰ نفر است. همچنین سازمان جهانی بهداشت از مرگ به علت غرق شدن با عنوان “قاتل پیشرو” یاد کرده و از دولت و تیم های تحقیقاتی درخواست کرده است که اقدام به جلوگیری از غرق شدن کنند.

عملکرد:

هنگامی که کینگی مورد نیاز است، اهرم را بکشید تا کارتریج داخلی CO2 کشیده شود و کیسه در عرض چند ثانیه باد شود. هنگامی که غریق نجات Kingii پر می شود، برای ایمنی شنا و یا برای درخواست کمک، همچنین می توانید از سوت متصل نیز استفاده کنید.

 

Kingii قابل استفاده مجدد است

پس از استفاده، هوای بادکنک را خالی کنید، آن را بپیچید و داخل کیف جای دهید. سیلندر CO2 را به دقت جایگذاری کنید، غریق نجات حرفه ای Kingii آماده دوباره استفاده می شود.

کیفیت اولویت کارخانه سازنده

به گفته سازندگان: “کیفیت، اولویت ما در Kingii است. ما مدیریت کیفیت قابل اعتماد و فرایندهای تست را طراحی کرده ایم که اطمینان حاصل می کند که هر پوششی قابل اجرا بر روی استانداردهای کیفیت ما است.”

منبع: kingii.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

لاستیک های بدون نیاز به هوا

لاستیک های بدون نیاز به هوا

ایده لاستیک های بدون نیاز به هوا برای ماشین های روزمره، ممکن است خیلی زود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.