Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / با PetChatz بصورت دیجیتال از حیوان خانگیتان مراقبت کنید

با PetChatz بصورت دیجیتال از حیوان خانگیتان مراقبت کنید

حیوان خانگی شما در خانه تنها است و هیچ سرگرمی ای ندارد و از طرف دیگر، شما هم در محل کار هستید و نگران این که او در چه حالی است و کاش می توانستید از او باخبر شوید، اگر این مشکل شما در مورد پتتان می باشد دیگر نگران نباشید، PetChatz گجت مراقبت از حیوان خانگی است که با استفاده از یک دوربین رابط بین شما و حیوان خانگیتان می شود و می توانید از طریق اپلیکیشنی که بر روی موبایل و یا تبلتتان نصب می شود با گجت در ارتباط باشید و حیوان خانگیتان را مشاهده کنید و با او حرف بزنید و او هم می تواند شما را ببیند و با شما حرف بزند و حتی با شما تماس بگیرد.

PetChatz از طریق WiFi می تواند به اینترنت متصل شود و شما می توانید بصورت رایگان اپلیکیشن Android و iOS و یا نرم افزار مخصوص کامپیوتر را دانلود و نصب کنید و از طریق آن با گجت پت چتز ارتباط برقرار کنید. این گجت می تواند بر روی هر پریز برقی قرار گیرد.

ویژگی ها

  • در هر زمان و مکانی می توانید از حیوان خانگیتان باخبر شوید. آهنگ مخصوص به شما می گوید که حیوان خانگیتان خواستار صحبت با شما است. به او سلام کنید و لبخندتان را به اشتراک بگذارید. حتی می توانید برای او تنقلات فراهم کنید. در ضمن شما می توانید فیلم های سرگرم کننده یتان را با دوستان و آشنایانتان به اشتراک بگذارید.
  • PetChatz تنها دوربین مخصوص حیوان خانگی است که ویدیویی دو طرفه را با صفحه نمایش LCD تمام رنگی برایتان فراهم می کند تا حیوان خانگی شما را ببیند.
  • شما با داشتن این دستگاه هرگز لحظه ای از حیوان خانگیتان بی خبر نخواهید ماند و تمام حرکات و صداها را به شما اطلاع خواهد داد.
منبع : petchatz
اشتراک گذاری :

درباره ی سیده فرزانه اکبری

همچنین ببینید

گجت RoadWayve می تواند پیغام دوستانه شما را به رانندگان عصبانی ابلاغ کند

RoadWayve به رانندگان کمک می کند تا بتوانند با کلمات و جملات خودمانی با یکدیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.