Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / EyeVac راحتترین راه نظافت

EyeVac راحتترین راه نظافت

دستگاه EyeVac در ابتدا با هدف جمع آوری موهای ریخته شده بر کف زمین در سالنهای زیبایی طراحی شده بود تا کارکنان سالن ها را از جمع آوری مداوم آنها با جاروهای دستی، راحت کند. اما در حال حاضر با توجه به کاربرد گسترده اش جای خود را در محیط خانه ها به خوبی پیدا کرده است.

EyeVac دارای سنسورهای مادون قرمز است و از یک موتور ۱۰۰۰ واتی استفاده می کند. این دستگاه به طور خودکار بقایای بجامانده از جاروب کردن که در جلوی آن قرار می گیرند را به داخل خود می مکد و هوای پاک را از طریق HEPA فیلترهایش به بیرون می فرستد.

کمپانی سازنده لیستی از مزایای استفاده از این دستکاه وکیوم را آورده است که به عنوان مثال می توان به عدم نیاز به خم شدن و فشار و کمر و ستون فقرات برای جمع کردن ذرات ریز از روی زمین و کمک به صاحبان حیوانات خانگی برای جمع آوری موهای پخش شده آنها از روی زمین به صورت مدارم اشاره کرد.

تحقیقات روی این محصول نشان می دهد که این دستگاه با موتور قدرتمندش حتی قادر به جمع کردن فلزات هم می باشد بدون آسیب رساندن به موتور !

دستگاه EyeVac به شما اجازه می دهد بین حالت خودکار و دستی بنا به شرایط یکی را انتخاب کنید. حالت خودکار که با سنسورهای مادون قرمز و بدون نیاز به تماس به محض قرار گرفتن ذرات در جلوی دستگاه آنها را می مکد و حالت فعال سازی دستی که با لمس شروع بکار می کند.

این دستگاه در حال حاضر در آمازون با قیمت ۹۹ دلار به فروش می رسد.

منبع: gigadgets.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

گجت Wear Space پاناسونیک قادر است حواس بینایی و شنیداری شما را متمرکز سازد

Wear Space یک گجت پوشیدنی می باشد که قادر است حواس بینایی و شنیداری شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.