Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / reTyre اولین سیستم تایر زیپی دوچرخه در جهان

reTyre اولین سیستم تایر زیپی دوچرخه در جهان

ارائه یک راه حل سریع برای تغییر شرایط در نظر گرفته شده است. با reTyre لاستیک های دوچرخه شما می توانند بر روی سطوح مختلف و در شرایط متفاوت، با اضافه کردن یک سطح “پوسته” که روی آن قرار می گیرد، سازگار می شوند. این قطعا یک ایده جالب است.

به گفته شرکت سازنده “پس از سالها توسعه، ما در حال حاضر در حال آماده سازی برای اولین تایر مدولار جهان هستیم که با آن می توانید سطح تایر خود را در عرض چند ثانیه با استفاده از زیپ های یکپارچه تغییر دهید و آن را سازگار با سطح و نیاز خودتان کنید. ما کارخانه خودمان را ساختیم و اختراعات بین المللی را تامین کردیم تا بتوانیم صنعت تایر را دگرگون کرده و تجربه دوچرخه سواری در طی این سالها را بهبود بخشیم. آنچه ما امید داریم این است که دوچرخه سواری را ساده تر و بهتر انجام دهیم و چالش هایی را که می توانیم انجام دهیم.”

در اینجا طرحی مفهومی از محصول reTyre موجود است

شما می توانید لاستیک های پایه را بر روی دوچرخه خود قرار دهید و قسمتی که به آن پوسته گفته می شود را دور تا دور چرخ به وسیله زیپ ببندید. نیمی از زیپ به طور دائم روی تایر پایه ای قرار می گیرد. درست بالای لبه چرخ و نیمه دیگر آن روی پوسته قرار خواهد گرفت. با این روش نیازی نیست برای نصب reTyre، لاستیک را جدا کنید.

reTyre اولین سیستم تایر زیپی دوچرخه در جهان

گفته می شود که زیپ reTyre به شدت با دوام است امیدواریم همینطور باشد. همچنین این وسیله به طول عمر لاستیک هم اضافه خواهد کرد.

به گفته شرکت سازنده “اصطکاک درست باعث می شود تا بدنه، مقاومت کمتری ایجاد کند و تجربه دوچرخه سواری بهتر شود. عمر لاستیک هم طولانی تر می شود.”

ایده این است که شما به سرعت می توانید یک پوسته جدید را برای انطباق با شرایط آب و هوایی یا وضعیت جاده روی لاستیک پایه دوچرخه خود اضافه کنید.

منبع: road.cc

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

دستگاه درمان خروپف Snore Circle

دستگاه درمان خروپف Snore Circle می تواند راه حل بی خوابی شما باشد

دستگاه درمان خروپف Snore Circle با هدف تشخیص خر و پف ساخته شده است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.