Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / نوآوری / تخت خواب هوشمند SmartDuvet
تخت خواب هوشمند SmartDuvet

تخت خواب هوشمند SmartDuvet

با کمک تخت خواب هوشمند SmartDuvet، یک تخت خواب کنترل شده با وضعیت آب و هوا دارید که خودش را مرتب میکند و دیگر نیازی به هدر دادن وقت گرانبهایتان برای مرتب کردن تخت خواب نخواهید داشت. 

هنگامی که از صبح از خانه بیرون می روید، آخرین چیزی که شما برای آن وقت می گذارید مرتب کردن تخت خوابتان است. تخت خواب هوشمند SmartDuvet علاوه بر مرتب کردن خود، دارای ویژگی کنترل دوگانه کنترل آب و هوا است که می تواند از طریق یک برنامه گوشی هوشمند کنترل شود.

با استفاده از برنامه، می توانید هر طرف تخت را به صورت جداگانه کنترل کنید. این بدان معنی است که هیچ بحثی بین شما و شریکتان بر روی دمای اتاق نیست.

در شب سرد یا گرم، شما حتی می توانید قبل از اینکه روی تخت قرار بگیرید، قسمت مربوط به خودتان را  را با دمای مد نظرتان گرم یا سرد کنید. تخت خواب هوشمند SmartDuvet از طریق یک ورق قابل انعطاف که بین شما و روکش ملحفه قرار دارد، کار می کند. این نصب فوق العاده آسان است. 

هیچ چیز دلپذیرتر از یک خواب خوب در شب نیست آن هم با یک ملافه ی هوشمند. شما می توانید به راحتی با کنترل عالی تخت خواب بنا به شرایط  آب و هوا بخوابید. حتما به یاد بسپارید که دیگر هرگز بخاطر مشکلات این چنینی تخت خوابتان را ترک نکنید.

منبع: Gigadgets.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

گجت RoadWayve می تواند پیغام دوستانه شما را به رانندگان عصبانی ابلاغ کند

RoadWayve به رانندگان کمک می کند تا بتوانند با کلمات و جملات خودمانی با یکدیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.