Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نرم افزار
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / ماسک هوشمند صورت Foreo UFO

ماسک هوشمند صورت Foreo UFO

وقتی شما از ماسک هوشمند صورت Foreo UFO استفاده می کنید، پوست شما در عرض ۹۰ ثانیه با طراوت و جوان می شود

با استفاده از جدیدترین فناوری، ماسک هوشمند صورت Foreo UFO با یک برنامه گوشی هوشمند برای دستیابی به مزایای یک ماسک صورت در ۹۰ ثانیه به شما کمک می کند. UFO از نور چراغ درمانی و همچنین پالس صوتی استفاده می کند. پوست شما به طور طبیعی به پالس های گرم و سرد برای ایجاد احساس طراوت واکنش نشان می دهد.

در حالت Thermo Thrapy گرما به شما کمک می کند و پوست شما را آرام می کند. حالت Cryo-Therapy باعث کاهش میزان خستگی و پف کردگی می شود. در نهایت T-Sonic یک ماساژ آرام بخش در طول پوست ایجاد می کند.

نحوه عملکرد:

ماسک هوشمند صورت UFO به اندازه کف دست بوده و کار خود را به وسیله لرزش انجام می‌دهد. می‌توان آن را به یک ورق ماسک کوچک که شرکت سازنده به صورت جداگانه و به قیمت ۹٫۹۹ دلار (برای هفت ماسک) به فروش می‌رساند متصل کرد. عملکرد این ماسک هوشمند صورت دارای سه فاز است. چرخه‌ای شامل گرم کردن صورت، ویبره دادن و سپس سرد کردن پوست که از قبل برای آن برنامه‌ریزی شده است را طی می‌کند. زمان گرم کردن، لرزاندن و در نهایت سرد کردن پوست هر کدام ۳۰ ثانیه است. و در مجموع شما فقط به ۹۰ ثانیه زمان نیاز دارید.

گرما سبب باز شدن منافذ پوست شده و مواد درون ورق ماسکی که به صورت جداگانه خریده و به UFO وصل کرده‌اید، به این وسیله جذب می‌شوند. بر روی بدنه دستگاه نورهایی به رنگ قرمز، سبز و آبی نمایش داده می‌شود که به ترتیب نشان‌دهنده قرار داشتن در مرحله گرمایش، ویبره و سرمایش است. البته آن‌ها مزایای دیگری نیز دارند. نور قرمز ماسک هوشمند صورت Foreo UFO با تحریک تولید کلاژن، روند پیر شدن پوست را به تعویق می‌اندازد و در مرحله آخر نور آبی که عملکرد آن مبارزه با باکتری‌ها و بهبود گردش خون است. این ادعاها توسط شرکت سازنده مطرح شده‌اند.

این تکنیک پیشرفته پوستی با تجربه ای خاص و جدید در هر زمان و با یک سری ماسک های فعال UFO کار می کند. UFO در حال حاضر در Launchpad آمازون قابل دسترسی است.به عقیده شرکت سازنده بهتر است یک مرتبه در صبح و یک مرتبه در شب از این محصول بر روی پوست خود استفاده کنید. قیمت مدل پایه ۲۷۹ دلار است.

منبع: thegadgetflow.com

 

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

گجت Wear Space پاناسونیک قادر است حواس بینایی و شنیداری شما را متمرکز سازد

Wear Space یک گجت پوشیدنی می باشد که قادر است حواس بینایی و شنیداری شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.