Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
بازی
پزشکی و سلامت
دسته‌بندی نشده
رباتیک
ردپک
زیبایی و تناسب اندام
سبک زندگی
فناوری
مسافرت و خودرو
نوآوری
هوشمند
ویدیو
خانه / سبک زندگی / قاشق ضد لرزش Liftware Steady

قاشق ضد لرزش Liftware Steady

پکیج کامل قاشق ضد لرزش Liftware Steady شامل قاشق سوپ خوری، قاشق روزانه و چنگال است و طراحی شده است تا به افرادی که دارای لرزش دست ناشی از بیماری پارکینسون، کهولت سن و یا سایر بیماری ها هستند کمک کند تا راحتتر غذا بخورند. این قاشق، لرزش دست کاربر را می گیرد بنابراین محتویات قاشق تا ۷۰ درصد کمتر از دست کاربر تکان می خورند. با قاشق ضد لرزش Liftware Steady بیماران پارکینسون و سالمندان دیگر نگران ریختن غذا نیستند و بر لذت بردن از وعده های غذایی شان تمرکز خواهند کرد.

قاشق ضد لرزش Liftware Steady

مزایای قاشق غذاخوری Liftware Steady:

۱- کوچکی

این قاشق حاوی سنسورهایی است که حرکت و لرزش را تشخیص می دهند و یک کامپیوتر کوچک درونی که وظیفه آن تمایز لرزش های ناخواسته از حرکات ارادی دست کاربر است. به منظور ثابت نگه داشتن محتویات، قاشق Liftware Steady از دو موتور در دسته بهره می گیرد تا با تشخیص هر لرزش ناخواسته محتویات و سری قاشق را به جهت مخالف لرزش هدایت کند.

قاشق ضد لرزش Liftware Steady

۲- راحتی استفاده

این محصول شامل دو قسمت است: دسته نگهدارنده و سری قاشق متصل به آن. برای استفاده کافیست سری را به دسته متصل کنید، غذا بخورید و آن را برای استفاده مجدد با استفاده از پایه مخصوصش شارژ کنید. قسمت سری را می توان در ماشین ظرفشویی شست و یا با دست، اسفنج و مواد شوینده به همراه آب گرم تمیز کرد. اما با این وجود دسته این محصول را نمی توان در آب غوطه ور کرد. برای پاک کردن دسته می توان از یک اسفنج یا دستمال مرطوب استفاده کرد.

قاشق ضد لرزش Liftware Steady

۳- خریداری آسان

پکیج اصلی Liftware Steady شامل دسته ضد لرزش و یک سری قاشق سوپ خوری با قیمت ۱۹۵ دلار قابل خریداری است. بقیه متعلقات شامل چنگال های ضد لرزش و قاشق روزانه لرزشگیر به صورت جداگانه به فروش می رسند. (قیمت هر سری حدود ۳۵ دلار می باشد)

منبع: liftware.com

اشتراک گذاری :

درباره ی ریحانه راتقی

همچنین ببینید

سطل زباله تیتان

با سطل زباله Titan حجم زباله هایتان را تا ۳ برابر کم تر کنید

تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که ای کاش می شد به دفعات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.