چرخ دستی UpCart City

پشت خود را خم نکن

اگر شما از آن دسته افراد هستید که از خرید کردن چیزهای سنگین و حمل آنها از پله های منزل متنفرید، شما تنها نیستید!

امروزه هنوز بسیاری از ساختمان ها آسانسور ندارند که اگر شما در یکی ازین ساختمان ها سکونت دارید خیلی از وسایل را بخاطر سنگینی به منزل حمل نمی­کنید و یا برای حمل آنها چند بار بین خودرو و منزل رفت و آمد می­کنید، این وسیله برای شماست.

چرخ دستی UpCart City وسیله ایست که به جای ایجاد وحشت با کم ترین فعالیت و تلاش شما، اجسام سنگین را حمل می­کند. چرخ دستی UpCart City بصورت چند چرخی طراحی شده که به راحتی می­تواند بر روی همه سطوح سرازیر شود و حتی می­تواند از پله ها، سایبان ها، و پیاده رو ها عبور کند.

طراحی چند چرخی به این معنی است که همیشه دو چرخ در هر طرف سبد در تماس با زمین قرار دارندکه این باعث ایجاد ثبات و تعادل بیشتری می­شود.

این طراحی مقدار تلاش لازم شما برای کشیدن سبد را کاهش داده بعلاوه هنگامی که یک چرخ گیر می­کند به راحتی سبد برروی چرخ بعدی میچرخد. این وسیله به تنهایی از مواد کم وزن ساخته شده است پس هرگز امکان ندارد شما را بیاندازد

چرخ دستی UpCart City معرفی شده در عرض چند ثانیه تا می­شود هیچ مونتاز یا جداسازی خاصی نیاز ندارد بنابراین به راحتی در منزل نگهداری می­شود.

فقط تا آن را باز کن و برو!

سبد خرید Up Cart City دارای بلندترین دستگیره ها در نوع خود است. ۴۳ اینچ ارتفاع بطوریکه خم شدن بیش از حد نیاز نیست. میتوانید مطمئن باشید حین حمل سبد پشتتان خم نمی­شود و از آنجا که تا ۷۷ پوند را نگه می­دارد می­تواند برای حمل مواد غذایی، غذای حیوان خانگی، لوازم منزل کوچک، جعبه ها، تجهیزات باغبانی و … مورد استفاده قرار گیرد. وسایل خیلی کمی وجود دارند که برای حمل آنها نتوان از این چرخ دستی استفاده کرد.

 

اشتراک گذاری :